دوستان عزیز  برای سفارش روغن های طبیعی برای ماساژ صورت و بدن کلیک نمائید.

روغن های طبیعی برای زیبایی پوست♥

برای حفظ زیبایی، جوانی، شادابی و همچنین زیباتر شدن و حتی از بین بردن چین و چروک های روی صورت خود از ماساژ استفاده کنید

یکی از پرکاربردترین فواید ماساژ، پیشگیری از پیری پوست و حفظ جوانی و شادابی آن است.

امروزه افراد معروف زیادی در جهان  مانند بازیگران و هنرمندان و همه افراد عادی از تکنیک های مختلف ماساژ برای حفظ زیبایی و نشاط خود بهره برده اند

 و با کمک این تکنیک ها با چین و چروک های دوره میانسالی خود مبارزه می کنند.

۱-تحریک پوست و کاهش چین و چروک  های ریز و کم عمق  پوست صورت
-۲افزایش جریان خون در پوست و تسریع پروسه ترمیم  ، تقویت رشته های کلاژن در بافت های زیرین پوست ،  کاهش استرس و تنش در چهره
-۳ریلکس شدن عضلات صورت و چشمها
۴-تسکین سر درد ها و درد های ناحیه صورت
۵-جوانسازی ، فرم دهی ، سفت کننده و پیشگیری از پیری و افتادگی پوست صورت

  1. هر ده انگشت‌تان را بالای ابروهایتان بگذارید و به آرامی پوست پیشانی‌تان را به سمت بالا تا محل رویش موهایتان ماساژ بدهید. مراقب باشید؛ پوست‌تان را تا حدی فشار بدهید که احساس ناراحتی نکنید. این حرکت را ۵ بار تکرار کنید.
  2. ابروهای خود را با انگشتان شست و اشاره خیلی آرام نیشگون بگیرید. در هر بار تکرار، با ۴حرکت امتداد ابروهای خود را از داخل به سمت بیرون نیشگون بگیرید. کل این حرکت را هم ۵بار تکرار کنید. این حرکت برای کم کردن سردرد هم مناسب است پس دفعه بعدی که خدایی نکرده دچار سردرد شدید این راه حل را هم امتحان کنید.

۳- انگشت وسط و سوم هر دو دست خود را روی شقیقه‌هایتان، کنار چشم‌ها بگذارید. چند ثانیه این ناحیه را ماساژ داده سپس انگشتان‌تان را زیر چشم‌تان از خارج چشم به سمت بینی حرکت بدهید. دور چشم و روی استخوان بینی دور بزنید. حالا بالای چشم‌ها و زیر ابروها را از داخل به سمت بیرون، خلاف جهتی که زیر حدقه‌ی چشم را ماساژ دادید، حرکت کنید. در واقع باید یک بیضی دور چشم‌تان از پایین به بالای چشم بکشید طوری که دوباره به نقطه‌ی شروع برسید. حواس‌تان باشد از نقطه‌ی ابتدا تا انتهای این ماساژ نباید انگشتان‌تان را از روی پوست‌تان بردارید. این حرکت باید مداوم و به آرامی انجام شود.

۴- هنگامی که تکرار‌های حرکت قبلی تمام شد به آرامی انگشتان‌تان را از شقیقه‌هایتان در کنار صورت به آرامی تا گردن روی پوست صورت حرکت بدهید. این حرکت باعث می‌شود خون و مایعات لنفاوی پوست جریان ملایم و روان‌تری زیر پوست صورت‌تان داشته باشند. اگر زیر چشم‌هایتان اصطلاحا پف می‌کند و آب جمع می‌شود از انجام این ماساژ و مورد قبلی که تکمیل‌کننده‌ی هم هستند غافل نشوید

۵- با انگشت اشاره و سومین انگشت دست به آرامی زیر گوش‌های‌تان را با حرکت چرخشی دور تا دور در امتداد فک تا چانه ماساژ بدهید. این حرکت را می‌توانید آن‌قدر ادامه بدهید تا حس کنید ماهیچه‌های فک‌تان به آرامش لازم رسیده‌اند.

۶-انگشت اشاره و انگشت کناری‌اش را به حالت ۷ فارسی یا V انگلیسی نگه دارید، همان حالتی که همه به عنوان نشانه‌ی پیروزی می‌شناسند. حالا دست‌تان را، ۴۵ درجه به سمت پایین بچرخوانید و طوری نگه‌ دارید که انگشت اشاره بالای لب و انگشت دیگر پایین لب‌ها قرار بگیرد. از دوطرف به پوست اطراف لب به آرامی فشار بیاورید و پوست را به طرفین صورت ماساژ بدهید. ۵بار تکرار این حرکت هم بسیار مطلوب است.

۷-کف دست چپ‌تان را پایین گردن بالای سینه قرار دهید و به آرامی به سمت بالا تا چانه پوستان را ماساژ بدهید. حالا همین کار را با دست راست‌تان در سمت مقابل تکرار کنید. ۵ بار تکرار این حرکت برای ماساژ این ناحیه آرامش گردن مناسب است.

۸-در نهایت باید پوست سرتان را هم با تمام انگشتان هر دست ماساژ بدهید. ماساژ پوست سر باعث می‌شود که بالای سرتان فشار بیشتری احساس کنید اما از اینکه فشار بیشتری نسبت به ماساژ پوست صورت‌تان تحمل کنید، نترسید. حواس‌تان باشد برای ماساژ پشت سرتان انگشتان‌تان را از محل رویش موهایتان تا پشت سر حرکت دهید. هرچند در آغاز این ماساژ در سرتان احساس فشار خواهید کرد اما می‌توانید این حرکت را تا احساس آرامش و نرمی در عضلات سرتان ادامه بدهید.

۹- به عنوان حسن ختام و برای احساس آرامش، هر دو دست‌تان را به آرامی طرفین صورت‌تان قرار داده و چند نفس عمیق و آرام بکشید. با هر بازدم تمام افکار مزاحم و آزاردهنده را بیرون بریزید. دوستان عزیزم هیچ فکر بد، هیچ حال بد و هیچ احساس ناخوشایندی را در درون خودتان نگه‌ندارید چون نه تنها به دردتان نمی‌خورد بلکه انرژی شما را هم کم می‌کند.

ماساژ صورت می‌تواند یکی از بهترین روش‌های پایان دادن به خستگی روزانه باشد و فراموش نکنید؛ هر زمانی که پوست صورت‌تان را ماساژ می‌دهید، حس کنید با آرامش در حال مراقبت از خودتان هستید. پس افکارتان را برای سلامتی، شفا و آرامش متمرکز کنید.

بهترین روغن های طبیعی برای  ماساژ پوست

روغن زیتون

این روغن گیاهی دارای خاصیت آرامش بخش بوده و می‌تواند به سادگی پوستتان را روشن و شاداب کند. روغن زیتون حاوی ترکیبات بسیار خوبی برای تغذیه پوست بوده و بعد از استفاده منظم از آن متوجه خواهید شد که پوستتان به طور طبیعی سفت و محکم شده است. علاوه‌بر این استفاده از این روغن برای پاک کردن آرایش و ماساژ صورت نیز بسیار عالی بوده و نتایج شگفت‌انگیزی را به همراه خواهد داشت.

روغن نارگیل

روغن نارگیل یکی دیگر از روغن‌های گیاهی بسیار موثر برای افزایش طراوت پوست است. این روغن طبیعی به سادگی می‌تواند پوستتان را از آلودگی، گردوغبار و … پاک و تمیز کند. تمیز کردن پوست صورت با روغن نارگیل علاوه‌بر اینکه باعث هیدارته شدن پوست ( آبرسانی به بافت پوست ) می‌شود نقش بسیار موثری در محکم و سفت شدن آن داشته و باعث می‌شود تا پوستتان سالم و بدون عیب و نقص باشد. اگر می‌خواهید پوستی فوق‌‌العاده نرم و صاف داشته باشید استفاده از این روغن طبیعی را فراموش نکنید.

روغن آرگان

اگر فکر می‌کنید که روغن آرگان تنها برای موها مفید است، باید گفت که سخت در اشتباهید. این روغن طبیعی دارای خواص تغذیه‌ای بسیار عالی برای پوست نیز هست و استفاده از آن کمک می‌کند تا پوستی سالم و بدون عیب و نقص داشته باشید. این روغن گیاهی به سادگی به اعماق پوست نفوذ می‌کند و باعث می‌شود تا بافت‌هاب درونی و عمیق پوست نیز نرم شوند. ماساژ دادن پوست صورت با روغن آرگان و به صورت روزانه می‌تواند باعث پاک شدن منافد پوست شده و جوش‌های سرسیاه و دیگر مشکلات پوستی را برطرف کند.

روغن استوخودوس

این روغن گیاهی نیز توسط پزشکان و متخصصان پوستی تایید شده است. استفاده از این روغن طبیعی باعث دگرگون شدن پوستتان به آنچه که دوست دارید خواهد شد. استفاده از روغن لوندر و ماساژ دادن پوست با آن باعث می‌شود تا پوستتان روشن، سالم، نرم، زیبا و طبیعی باشد. 

روش های خرید روغن های طبیعی :

روش اول خرید روغن های طبیعی :

دوستان عزیز می توانید با کلیک  بر روی کلمه  افزودن به سبد خرید در همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید و برای ادامه عملیات و پر کردن اطلاعات لازم اقدام کنید.

روش دوم خرید روغن های طبیعی:

علاوه بر روش فوق شما میتوانید با شماره زیر تماس گرفته و محصول را سفارش دهید

تماس جهت ثبت سفارش

۰۹۳۳۱۸۵۰۰۶۹

روش سوم خرید  روغن های طبیعی :

برای خرید  روغن های طبیعی همچنین میتوانید به کانال تلگرام  و پیج اینیستاگرام ما مراجعه نمایید و سفارش خود را به ادمین

واگذار نمائید.-

کانال تلگرام جزیره سلامت ویرا:jazire-vira@

آدرس پیج اینیستاگرام:jazire.vira

شما می توانید به بخش روغن ماریانا در وبلاگ مراجعه  کرده و خواص این روغن را نیز مطالعه نمائید.